Як уникнути прищів після використання сонцезахисного крему

От admin 0

Досить часто я чую скарги на те, що після використання SPF у багатьох починають прищі. І саме з цієї причини багато хто починає відмовлятися від сонцезахисного крему.

Але річ у тому, що ультрафіолетові промені можуть спровокувати не лише пігментацію на шкірі, але й забезпечити ефект фотостаріння, сонячні опіки та багато інших неприємностей.

Саме тому блог для жінок https://xtel.com.ua/ рекомендує використовувати санскрини. Це захист нашої шкіри, особливо у спекотному кліматі.

А для того, щоб уникнути проблем зі шкірою, нам просто потрібно грамотно ввечері змити крем SPF. А грамотно очистити шкіру – це означає змити повністю не тільки декоративну косметику, а й інші забруднення.

Як уникнути прищів після використання сонцезахисного крему

Чим очищати шкіру?

Існує такий продукт як гідрофільна олія. Це може бути бальзам, батер або крем – принцип роботи той самий.

Для чого нам потрібна гідрофільна олія? Тут все дуже просто, жирні текстури ми змиваємо жирними продуктами. Тому що тільки жир може розчинити жир (якщо йдеться про догляд за шкірою).

Різновидів гідрофільних масел дуже багато. У нього натуральний склад, в який входить комбінація і різних олій рослинного походження.

Існують гідрофільні олії із синтетичними маслами. По суті вони працюють однаково: активуються при контакті з водою і перетворюються на легку емульсію, яка очищає нашу шкіру.

Тут кожен сам вирішує, який варіант підходить для вашої шкіри. Наприклад масло з Юдзу добре підходить, якщо у вас чутлива та суха шкіра.

Але у мене ще є і гідрофільна олія з чайним деревом, також від бренду Savonry. Воно вже добре працює на жирній шкірі, за рахунок олій, які підходять до цього типу.

Як ви зрозуміли, не так важливий формат продукту та його склад, важливий його вплив на шкіру.

Як уникнути прищів після використання сонцезахисного крему

У корейській системі догляду за шкірою гідрофільна олія стоїть під номером 1. За рахунок своєї жирної текстури, гідрофільна олія розчиняє спф крем, себум, водостійку косметику і вимиває з усіх забруднень, які там накопичилися за день.

  • Наносимо масло на сухе обличчя, робимо легкий масаж і видаляємо його з усіма забрудненнями.
  • Гідрофільна олія добре змивається водою, перетворюючись на легку емульсію чи молочко. Це дозволяє дбайливо, без розтягування шкіри, очистити обличчя.
  • Ну і змиваємо ми залишки гідрофільного масла зі шкіри пінкою для обличчя або вашим улюбленим гелем.

Такий спосіб очищення шкіри допоможе вам уникнути всіляких сюрпризів від закупорки пір.