4 простих поради для красивих та доглянутих рук та нігтів

От admin 0

Догляд за шкірою важливий навіть тому, що шкіра — найбільший орган нашого тіла. Саме на ній лежить функція захисту нашого здоров’я та краси. Але мало хто звертає увагу на стан шкіри на руках і стежить за здоров’ям нігтьової пластини.

Але шкіра на руках вимагає особливої турботи та захисту, оскільки найчастіше саме вона схильна до пошкоджень, як правильно доглядати за шкірою рук і які засоби догляду краще купувати дивіться за цією ссилкою https://ideas-center.com.ua/. А красу наших рук доповнюють здорові та доглянуті нігті.

Краса та здоров’я наших нігтів та шкіри починається з їжі

Коли мова заходить про красу, то перше, що нам на думку, — приказка, яка говорить: «ти — те, що ти їси».

Для краси та здоров’я шкіри, нігтів та волосся в першу чергу нам потрібна вода, 1,5 або 2 літри на день. Зараз навіть наші гаджети вміють рахувати скільки питної води ми випили.

Безумовно, говорячи про красу та здоров’я, важливо пам’ятати не лише про воду, а й про правильне харчування.

  • Наприклад, споживання бобових, які багаті на фолієву кислоту, допоможуть підтримати жіночий організм. Фолієва кислота потрібна не тільки в період вагітності, оскільки вона благотворно впливає на синтез амінокислот.
  • Біотин, на який багаті горіхи, банани, яйця, допомагає покращити синтез колагену, який виступає фундаментом нашої краси.

4 простих поради для красивих та доглянутих рук та нігтів

Зменшити вплив негативних факторів

Щоб шкіра на руках якомога довше зберігала свою красу та молодість – важливо захищати її від негативного впливу навколишнього середовища.

Наприклад, надягаючи гумові рукавички при прибиранні будинку, ви дійсно захищаєте шкіру та нігті від впливу хімічних речовин. Навіть якщо ми просто миємо посуд, найкраще захистити наші руки.

  • Але крім того, вибираючи покриття для наших нігтів краще віддати перевагу лакам (гелям), що не містять акрилової кислоти і ацетону.
  • Шкіра на руках ще більше схильна до фотостаріння, тому використання СПФ захисту допоможе зберегти її молодість і уникнути появи пігментних плям.

Зволоження шкіри та нігтів

В Азії дуже популярні різні маски для рук і нігтів. Це такі рукавички, всередині яких є поживна есенція, яка дуже добре зволожує нашу шкіру та нігтики.

  • На стан краси самих нігтів дуже впливає і вибір пилочки для нігтів. Найкраще віддати перевагу м’яким скляним пилкам, які не ушкоджують нігтьову пластину. А роботу із жорсткими абразивами краще довірити фахівцю.
  • Використання кератинової олії на нігтях та кутикулі допоможе зволожити пластину та роговий шар шкіри. Така процедура дуже добре захищає не лише нігті, а й шкіру від пошкоджень та покращує кровообіг.

4 простих поради для красивих та доглянутих рук та нігтів

Коли найкраще робити догляд за нігтями та руками?

Оскільки саме вночі в нашому організмі запускаються всі процеси, що відновлюють, догляд за руками і нігтями краще перенести на вечірній час.

Після того, як всі домашні справи перероблені і ми можемо дозволити собі зробити кілька СПА ритуалів:

  1. Можемо робити масаж рук із ефірними маслами. Це дозволить зняти набряклість, покращити кровообіг і наситити нашу шкіру.
  2. Зробити собі ванни для рук з морською сіллю і сухими вершками. Такий догляд більше допомагає розслабитися і підготувати ручки до подальшого догляду.
  3. Нанести поживну маску на руки і нігті, щоб наситити шкіру.

Такі процедури допомагають не тільки розслабитися, але й справді дбають про красу та здоров’я наших рук та нігтів.