Деревій птармика: білі квіти з липня до пізньої осені

От admin 0

Невибагливі рослини, які посадив і забув, – найулюбленіші. Вони не вимагають догляду, але невпинно радують своїм пишним кольором з року в рік. Деревій птармика схильний сорничать, якщо дати йому волю. Пряме повзе кореневище дає безліч відростків і поступово розповзається в ширину. Як правильно підрізати деревій птарміка читайте у цьому блозі https://cash-flow.com.ua/. Дає самосів. Здатний обходитися без поливу навіть в посушливе літо. Радує ніжними квітами діаметром до 1,5 см, зібрані в пухкі щитковидні суцвіття. Цвітіння починається в липні і триває до пізньої осені. Кущ компактний, прямостоячий, висотою до 100 см.

Деревій птармика: білі квіти з липня до пізньої осені

Висаджують рослину на сонячних ділянках з будь-якими ґрунтами, але обов’язково – з хорошим дренуванням. Бажано, щоб ділянка був захищений від вітру. Деревій птармика – високої морозостійкості (зона 3-4), і укриття на зиму не потребує.

У культурі використовується в якості заповнює рослини в міксбордерах. Найбільш популярні махрові форми. Гарний в зрізку, тому часто використовується для вигонки в оранжереях. Не вибагливий до умов вирощування, абсолютно невибагливий. Не пошкоджується хворобами і шкідниками. На зиму пагони коротко обрізають.

Для того, щоб рослина повністю розкрив свої декоративні властивості, поливайте його помірно і регулярно, не допускаючи застою вологи. Позитивно позначаться 1-2 підживлення за сезон комплексними добривами. Розмножують деревій птармика насінням, діленням куща і зеленим живцюванням.

Деревій птармика: білі квіти з липня до пізньої осені

На розсаду насіння висівають у березні. Розсипають по поверхні пухкого, проникного субстрату, землею не присипають (насіння светочувствительны). Пророщують при гарній освітленості в прохолодних умовах (температура +18 – +21°З). Коли з’являться сходи, температуру додатково знижують (до +15 – +18°З). Поливають помірно, підросли сіянці пікірують в окремі ємності. Підрослу розсаду загартовують і висаджують на клумби в травні, після відступу нічних заморозків.